اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

نویسنده کتاب هنر معامله که به خاطرات و ایده‌های دونالد ترمپ می‌پردازد اخیرا پیش بینی کرده وی از سمت خود کناره گیری خواهد کرد.

به نقل از بی بی سی، تونی شوارتس، که نگارش کتاب هنر معامله شامل خاطرات و نظرات دونالد ترمپ را برعهده داشته در حساب تویتری خود پیش‌بینی کرده است که رییس جمهوری پیش از آغاز تحقیقات رسمی پیرامون ارتباط مبارزات انتخاباتی او با روسیه استعفا خواهد کرد چون چاره دیگری نخواهد داشت.

شوارتس افزوده است که حلقه محاصره با سرعت سرسام‌آوری تنگ‌تر می‌شود؛ قبل از اینکه مولر و کانگرس راه دیگری برای او باقی نگذارند، ترمپ استعفا خواهد کرد و آن را پیروزی قلمداد خواهد کرد.

در ماه مه سال جاری، لوی سارنوالی ایالات متحده رابرت مولر، رییس سابق اف‌بی‌آی – پولیس فدرال امریکا – را من‌حیث سرپرست تحقیقات وزارت عدلیه در مورد ارتباط احتمالی مبارزات انتخاباتی دونالد ترمپ با روسیه منصوب کرد.

شوارتس در تویتر بعدی گفته است که ریاست جمهوری ترمپ عملا تمام شده، تعجب خواهم کرد اگر تا آخر سال دوام بیاورد. احتمال بیشتر اینکه تا پائیز استعفا خواهد کرد، شاید هم زودتر.

وی ادامه داده است: هنر رهبری با حس انسانیت آغاز می‌شود و جواب خاص یا راه حل ساده‌ای وجود ندارد. تقریبا تمامی توجه ترمپ بر سرکوب منتقدانش متمرکز است. برایش وقتی برای حکومت کردن باقی نمی‌ماند که به هر حال به آن علاقه‌ای هم ندارد. ترمپ باید منزوی شود، فشار را ادامه دهید.