اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

داکتر شیطان صفت بالای اجساد زنان در سرد خانه شفاخانه تجاوز می‌کرد.

داکتر شیطان صفت در سرد خانه شفاخانه بالای زنان و دخترانی که فوت کرده بودند تجاوز می‌کرد، این مورد مشابه موردی است که در آن یک داکتر با گرفتن پول، دختران و زنانی که در کما بودند را در اختیار مردان فاسد قرار می داد. پس از پیگیریهای مخفیانه امنیتی، عامل تجاوز به پيکر دختران و زنان در سردخانه دستگیر شد! داکتر امریکا که با پيکر زنان و دختران در سردخانه شفاخانه میخوابید، مریض روانی است.

او به تقاضای وکیلش و با قرار وثیقه از زندان آزاد شد. این داکتر وقتی دختر یا زنان مریض جان می باختنددر سردخانه به اجساد آنان تجاوز میکرد. وکیل این داکتر 42 ساله که اورتان ناندن نام دارد به قاضی دوسیه هشدار داد که با توجه به شرایط روحی متهم امکان خودکشی وی در زندان زیاد است و می بایست هر چه سریعتر از زندان آزاد و تحت نظر داکتران روانی قرار گیرد.

طبق گفته هاي متهم در استنطاق ها وی پس از جدایی از همسرش دیگر نتوانسته با زنی ارتباط دوستی بگیرد تا این که این فکر شیطانی به ذهنش رسیده است. چندی پیش مسوولان شفاخانه ای در ایالت نیوجرسی با شکایاتی از سوی خانواده برخی مریضان مواجه شدند که ادعا هاي عجیبی داشتند. خانواده ها اعلام کردند که روی اجساد مرده هایشان که دختران و زنان جوانی بودند علایمی از تجاوز دیده اند و خواستار پیگیری شدند.

وقتی با دستور قاضی دوسیه اجساد این زنان و دختران تحت بررسی جنایی قرار گرفت مشخص شد که تجاوز زمانی رخ داده که قربانیان دیگر زنده نبودند. بدین ترتیب، روند بعد از مرگ مریضان به صورت محرمانه در شفاخانه تحت نظر گرفته شد.

ودر حالی که بیشتر ظن پولیس به سمت کارگران خدماتی بود ناگهان ردی از یک داکتر 42 ساله به دست آمد. داکتر اورتان هم زمان با مرگ دختر 17 ساله اي بخاطر نارسایی قلبی و تنفسی داوطلبانه داوطلبانه آن را شب شفاخانه در شفاخانه ماند.

اما او با عدم آگاهی از این که سردخانه مجهز به کمره مخفی شده است سراغ این پيکر رفته و آن را هدف تجاوز قرار داد و هم زمان از سوی ماموران حراست و پولیس که شبانه روزی کمره ها را تحت نظر داشتند بازداشت شد.

این داکتر که بسیار خجالتی نیز است در استنطاق ها اعتراف کرد بعد از خیانت همسرش و طلاق دادن وی از آنجاییکه به زنان بدبین شده بود نتوانسته با زنی آشنا شود و تصمیم گرفته با اجساد زنان و دختران مرده رابطه برقرار کند.