اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

یک روزنامه امریکایی نوشت اردوی این کشور با جدیت بیشتر و بدون در نظر گرفتن درجه افسران خود، درباره اتهامات آنها در خصوص تجاوز جنسی تحقیق می‌کند.

 

به نقل از واشنگتن پست، اردوی امریکا تحقیقاتش را درباره تجاوز جنسی افسران عالی رتبه تشدید کرده و در مسیر کاهش جرایم جنسی، ملاحظات سنتی اش را درباره مقامات ارشد اردو کنار گذاشته است.

 

افزایش آمار تجاوز جنسی بین افسران بلندپایه اردوی امریکا از سِپتِمبر، نیروهای مسلح برای چهار دگَروال نیروی هوایی، اردو و نیروی دریایی محکمه نظامی تشکیل داده یا آنها را به تجاوز جنسی متهم کرده اند. بعلاوه تورَنی از نیروی دریایی در دادرسی اداری در ارتباط با اتهام به تجاوز جنسی، گناهکار شناخته شد.

 

در سال مالی فدرال که سی ام سِپتِمبر پایان یافت، 116 افسر از همه شاخه های اردوی امریکا، به اتهام تجاوز جنسی محاکمه و مجازات شدند. بر اساس آمار وزارت دفاع امریکا این میزان در مقایسه با سه سال گذشته بیش از دو برابر شده است.

 

از پرونده هایی که در سال گذشته درباره تجاوز جنسی در اردو تشکیل شده، هشت پرونده ضد افسران ارشد با درجه های دگَروال تا ناخدای نیروی دریایی و بالاتر بوده است. هرچن این میزان ناچیز به نظر می رسد اما در مقایسه با سال 2012 رشد زیادی داشته است.

موضوع : اخبار