اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

بنا به فتواهای وهابیان، مسلمان حق ندارد حتی پاسخ سلام اهل کتاب را بدهد و به عبارت علیکم اکتفا می کند حتی تبریک اعیاد آنها نیز حرام است. اما در حال حاضر وهابیان با ایمان با دیدن زن های زیبا، نه تنها به فتواها عمل نمی کنند بلکه مساجد را هم به نام زیبا رویان می سازند!

ابوسالم قحطانی باشنده سعودی در یک فایل ویدئویی در داخل مسجدی در دست ساخت گفت: این مسجد را به نام ایوانکای عزیز همزمان با سفرش به عربستان ساختم؛ تا شاید در آخرت با عملی صالح وارد بهشت شود!
بنا به فتواهای وهابیان، مسلمان حق ندارد حتی پاسخ سلام اهل کتاب را بدهد و به عبارت علیکم اکتفا می کند حتی تبریک اعیاد آنها نیز حرام است. پس بنا به فتواهای وهابیان، چگونه یک مسلمان می تواند مسجدی به نام یک کافر بسازد و چگونه آن کافر وارد بهشت خواهد شد.

شاید رهبری عربستان احکام جدیدی مطرح کند تا با آرمان های دونالد ترمپ و همسر و دختر زیبایش و نیز با عصر تجدد همخوانی داشته باشد. تمام قوانین سخت شرعی بر باد رفت و همه چیز فدای دوچشم زیبا!

درست است که اقدام آن باشنده سعودی اقدامی فردی و شخصی بوده است؛ اما هیچ بیانیه رسمی برای محکوم کردن اقدام وی صادر نشد تا من‌حیث مثال تاکید کند که این فرد با اطلاق نام ایوانکا بر مسجدی، حرمت مساجد را زیرسوال برده است و مجازات خواهد شد. شاید ابوسن آن جوان معروف عربستانی می بایست امروز اعتراض کند؛ زیرا دوستش کریستینا ـ که ابوسن به خاطر ارتباط با او در شبکه های اجتماعی وارد زندان شد ـ شان و منزلت شرعی و قانونی مانند ایوانکا ندارد!