اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

بنا به فتواهاي وهابيان، مسلمان حق ندارد حتي پاسخ سلام اهل کتاب را بدهد و به عبارت عليکم اکتفا مي کند حتي تبريک اعياد آنها نيز حرام است. اما در حال حاضر وهابیان با ایمان با دیدن زن های زیبا، نه تنها به فتواها عمل نمی کنند بلکه مساجد را هم به نام زیبا رویان می سازند!

ابوسالم قحطاني باشنده سعودي در يک فايل ويدئويي در داخل مسجدي در دست ساخت گفت: اين مسجد را به نام ايوانکاي عزيز همزمان با سفرش به عربستان ساختم؛ تا شايد در آخرت با عملي صالح وارد بهشت شود!
بنا به فتواهاي وهابيان، مسلمان حق ندارد حتي پاسخ سلام اهل کتاب را بدهد و به عبارت عليکم اکتفا مي کند حتي تبريک اعياد آنها نيز حرام است. پس بنا به فتواهاي وهابيان، چگونه يک مسلمان مي تواند مسجدي به نام يک کافر بسازد و چگونه آن کافر وارد بهشت خواهد شد.

شايد رهبري عربستان احکام جديدي مطرح کند تا با آرمان هاي دونالد ترمپ و همسر و دختر زيبايش و نيز با عصر تجدد همخواني داشته باشد. تمام قوانين سخت شرعي بر باد رفت و همه چيز فداي دوچشم زيبا!

درست است که اقدام آن باشنده سعودی اقدامي فردي و شخصي بوده است؛ اما هيچ بيانيه رسمي براي محکوم کردن اقدام وی صادر نشد تا من‌حیث مثال تاکيد کند که اين فرد با اطلاق نام ايوانکا بر مسجدي، حرمت مساجد را زيرسوال برده است و مجازات خواهد شد. شايد ابوسن آن جوان معروف عربستاني مي بايست امروز اعتراض کند؛ زيرا دوستش کريستينا ـ که ابوسن به خاطر ارتباط با او در شبکه هاي اجتماعي وارد زندان شد ـ شان و منزلت شرعي و قانوني مانند ايوانکا ندارد!