اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

وب‌سایت انگلیسی ایندیپندننت به نقل از روبرتو ساویانو روزنامه‌نگار ایتالیایی راپور داد که کشور انگلیس فاسدترین کشور جهان است.
ساویانو دراین باره می‌گوید: اگر از شما پرسیده شود که فاسدترین کشور جهان چه مُـلکی است ، ممکن است که پاسخ شما افغانستان، یونان، نیجریا یا ایتالیا باشد اما من به شما می‌گویم که فاسدترین کشور جهان کشور انگلیس است.

این روزنامه‌ نگار مشهور ایتالیایی که بیش از یک دهه وقت خود را صرف پژوهش درباره معاملات جنایی در حلقه‌های مافیایی گذرانده تصریح کرد: فساد کشور انگلیس ربطی به بروکراسی یا سازمان پولیس آن ندارد بلکه فساد این کشور مربوط به سرمایه مالی است.
ساویانو همچنین افزود: ایالت نیوجرسی و جزایر کیمن دروازه‌های دسترسی به سرمایه‌های جنایی در اروپا هستند و انگلیس تنها مُـلکی است که اجازه ورود سرمایه‌های جنایی به اروپا را می ‌دهد.

وی خطاب به مردم انگلیس ادامه می دهد: آگاهی از همین موضوع است که اکنون من درانگلیس هستم و هم اکنون شما را خطاب قرار می دهم چرا که می‌خواهم شما را از وضعیت کشورتان آگاه کنم، چرا که این امر به زنده گی همه شما و بالطبع حکومت کشورتان مربوط می‌شود.

موضوع : اخبار