اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

ترمپ، سخنگوی کنونی ارگ سفید را احمق خطاب کرد…

 

دونالد ترمپ، در حضور هواداران خود در شهر هرشی در ایالت پنسیلوانیا، از جاش ارنست انتقاد کرد و گفت: هیچ معلوم نیست که این مردک احمق، جاش ارنست، اساساً با باراک اوباما هماهنگ است یا خیر. تعین سخنگوی رسانه ای، مساله ای بسیار حایز اهمیت است، در حالی که او (ارنست) بسیار فرومایه است.

 

ترمپ عملکرد سخنگوی ارگ سفید در رساندن پیام رییس جمهور را بسیار ضعیف ارزیابی کرد و گفت: وقتی این شخص می خواهد خبری مثبت بدهد، آن را به گونه ای بیان می کند که منفی به نظر می رسد.

 

وی افزود: من‌حیث مثل ارنست در حالی که می تواند خبر نابودی کامل داعش را بدهد، آن را به گونه ای بیان می کند که گویی امری اسف بار اتفاق افتاده است.

 

وی با استناد به این گونه تناقضات و اختلاف رویکردهای رییس جمهور امریکا با سخنگوی او، احتمال داد که ارنست از طرف هایی دیگر دستور می گیرد.

 

جاش ارنست، دوشنبه گذشته، ادعا کرده بود که ترمپ از روسیه درخواست کرده بود ایمیل هیلاری کلینتون را هک کند و این مساله، از محبوبیت هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری کاست.

 

ارنست همچنین ترمپ را به داشتن رابطۀ مالی با روسیه متهم کرده بود.

موضوع : اخبار