اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

کمیته اطلاع‌رسانی اعتصاب غذای اسرای فلسطینی تاکید کرد که اعتصاب غذای اسرا با اینکه وارد دشوارترین مرحله خود شده است، همچنان ادامه خواهد یافت.

 

به نقل از آژانس خبررسانی فلسطین الیوم، کمیته اطلاع‌رسانی اعتصاب غذای اسرای فلسطینی اعلام کرد که رهبران اعتصاب تاکنون هیچ اقدام رسمی در خصوص مذاکره با رژیم صهیونیستی برای پایان این اعتصاب انجام نشده است.

 

 

 

این کمیته افزود: سازمان استخبارات رژیم صهیونیستی شاباک و اداره زندان‌های اسراییل به شکل گسترده در حال تلاش برای پایان دادن به اعتصاب غذای اسرا از طریق نشر اخباری دال بر پیشرفت در زمینه مذاکرات هستند.

 

 

 

کمیته اطلاع‌رسانی اعتصاب غذای اسرای فلسطینی با بیان اینکه اعتصاب ادامه دارد، تاکید کرد: این اعتصاب با گذشت 35 روز، وارد دشوارترین و خطرناک‌ترین مرحله خود شده است، بنابراین بیش از هر زمان دیگری به حمایت‌های مردمی و رسانه‌ای برای تحقق پیروزی نیاز است.

 

 

 

بیش از 1800 اسیر فلسطینی از 35 روز پیش (17 ماه آوریل) دست به اعتصاب غذای سراسری در زندان های رژیم صهیونیستی زده اند. مهم ترین خواسته های اسرا عبارتند از: پایان دادن به سیاست بازداشت موقت، حبس در محبس انفرادی،منع ملاقات اسرا با خانواده هایشان و عدم ارایه خدمات مناسب طبی به اسرا.

 

 

 

تا این لحظه سازمان زندان‌های رژیم صهیونیستی حاضر به مذاکره با رهبران اسرا نشده است.

 

 

 

برخی اسرا از نوشیدن آب نیز امتناع ورزیده اند که بسیاری از آن ها به شفاخانه انتقال داده شده اند.

 

 

 

رژیم صهیونیستی ده‌ها اسیر را به منظور به شکست کشاندن اعتصاب غذای سراسری در محبس انفرادی حبس کرده است.