اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

سرفرقه جادی ایزنكوت گفت: امروز اسراییل بیش از دهه های پیش در امنیت به سر می برد.

شبکه خبری الراصد به نقل از روزنامه اسراییل بالعربیة نوشت: لوی درستیز قوای مسلح اسراییل در نشستی با خاخامها و عالمان دینی یهود گفت امروز اسراییل بیش از دهه های پیش در امنیت به سر می برد.

در سال های اخیر نزاع مسلمانان با اسراییل فروکش کرده و نزاع به داخل خود مسلمانان کشیده شده است. جنگ عرب با عرب، شیعه و سنی، سنی با سنی و شیعه با شیعه موثرترین راهبردی است که ما توانستیم به کمک دوستانمان پیاده کنیم. دوستان ما در امارات برای ضربه زدن به حماس و گروههای فلسطینی و اخوان المسلمین طی ماههای اخیر اقدامات موثری بر علیه قطر انجام داده اند. ما در صورت موافقت قطر با جدایی اخوان و گروههای فلسطینی و حماس باید جشن پیروزی بگیریم.

وی افزود: اکراه عربستان در برخورد با قطر توسط دوستان ما در امارات جبران شد و بن زاید ولیعهد ابو ظبی به خوبی توانست چالش با قطر را آغاز نماید. وی همچنین گفت که تجزیه کشورهای عربی و اسلامی و انتقال جنگ به داخل خود مسلمانان و تشدید نزاعات فرقه ای و قومیتی از اهداف همواره اسراییل است.