اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

مایکل مور، کارگردان جنجالی امریکایی که در مستند جدیدش با عنوان فارنهایت: 11.9 به اظهارات رییس‌جمهوری امریکا درباره دخترش ایوانکا نگاهی می‌اندازد، می‌گوید ممکن است او قربانی طفل‌آزاری به دست پدرش شده باشد.

مایکل مور، در پاسخ به اینکه آیا نسبت به دیگران اطلاعات بیشتری درباره روابط رییس‌جمهوری امریکا با دخترش دارد، به ذکر الگوهای رفتاری‌ از ترمپ پرداخت مثلا اینکه او دستش را روی بخش‌هایی از بدن ایوانکا قرار داده یا تصاویر سوال‌برانگیز دیگری که از آنها نشر شده، پرداخت.
وستون در آستانه نمایش این مستند در فستیوال فلم تورنتو پرسید: آیا شما هم همانی را می‌بینید که ما می‌بینیم؟ آیا این شما را هم اذیت می‌کند؟ مور پاسخ داد: من هم همان که شما می‌بینید را می‌بینم فقط ریشخند نمی‌کنم. از نظر من طفل‌آزاری فکاهی نیست، اگر بحث این است، ایوانکا احتمالا در اینجا یک قربانی است.

اگر معلم یک مکتب دولتی بودم و متعلم دختر ۱۳ ساله‌ای نزد من می‌آمد و می‌گفت پدرم هر زمان که می‌خواهد مرا توصیف کند از واژه شهوت‌انگیز استفاده می‌کند و به دیگران می‌گوید که اگر او دخترم نبود قرار عاشقانه با او می‌گذاشتم و اگر کسی از پدرش می‌پرسید که وجه اشتراک او با دخترش چیست، پاسخ می‌داد سکس، یا تصویری از خودش روی پای او حین بوسیدنش نشان می‌داد، موظف بودم براساس قانون این موضوع را به اطلاع سرویس‌های حفاظت از اطفال برسانم.