اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

دختر جوان، خواننده معروف را به آزار جنسی متهم کرد.

یک دختر جوان با نام فیت راجرز، آر کلی رپر معروف 51 ساله امریکایی را متهم به تجاوز جنسی کرده است. راجرز به محکمه مراجعه کرده و علیه آر کلی شکایت‌نامه‌ای تنظیم کرده که ممکن است رپر معروف را راهی زندان کند.

راجرز 20 ساله در گفت‌وگو با سی‌ان‌ان می‌گوید: برای اولین بار در 19 سالگی در کنسرت سن‌فرانسیسکو آر کلی را دیدم و بعد بین ما رابطه‌ای ایجاد شد که انتهایش به بد رفتاری، خشونت و لت و کوب رسید.

این دختر جوان مدعی شده که رپر معروف بارها وی را مجبور به استفاده از مشروبات الکولی و مواد مخدر کرده است و در حالی‌که در شرایط مناسبی نبوده، قربانی این خواننده شهوت‌ران شده است.

در حالی‌که آر کلی پیش از این هم به خشونت‌های مختلفی متهم شده بود، وکیل او مدعی شده که ادعای دختر جوان بی‌اساس بوده و این دو فقط یک رابطه عادی داشته‌اند که به پایان رسیده است.

فیت راجرز که در چند روز اخیر چند مصاحبه با نشریات امریکایی انجام داده، به طور تفصیلی در مورد ارتباطش با رپر امریکایی افشاگری کرده است و گفته قصدش از دوستی با آر کلی این بوده که در موسیقی پیشرفت کند ولی نمی‌دانسته که او مردی دچار شهوت و هوس فراوان است.

رابرت سیل‌وستر کلی مشهور به آر کلی تا کنون جوایز متعددی را برده و سه جایزه گرمی هم در کارنامه‌اش دیده می‌شود.