اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

در این آموزش می خواهیم نحوه جلوگیری از اتصال نرم افزار ها به اینترنت را  با نرم افزار امنیتی Eset Smart Security 9  در ویندوز برای شما بیان کنیم.

 

آیا تا به حال شده نرم افزاری را کرک کنید و بعد از اینکه به اینترنت متصل شده اید دوباره آن برنامه از کار بیافتد و یا به حالت نسخه آزمایشی دربیاید؟ آیا مجبور شده اید در موقع استفاده از برنامه ای که کرک کرده اید اینترنت را قطع کنید تا مبادا برنامه شما به سرور خود وصل شده و متوجه تقلبی بودن نسخه خود شود و خود را از کار بیاندازد؟ شاید هم نگران استفاده ی حجم اینترنت خود به وسیله ی اتصال نرم افزار ها باشید.

در اینجا ما به شما روشی را آموزش می دهیم که می توانید با گذاشتن برنامه خود در فایروال آنتی ویروستان (در اینجا ما از آنتی ویروس Eset Smart Security 9 استفاده کرده ایم) دسترسی آن برنامه مذکور را از اینترنت قطع کرده و مانع از کار افتادن کرک برنامه بشوید.

لطفاً برای انجام این کار روش زیر را دنبال کنید :
1. برنامه آنتی ویروس Eset Smart Security 9 خود را باز کنید.
2. دکمه F5 را زده تا صفحه Advanced setup باز شود.
3. بر روی گزینه Personal Firewall کلیک کنید ، آیکون مثبت کنار مجموعه BASIC را کلیک کنید و بر روی گزینه Edit که در روبروی Rules قرار گرفته کلیک کنید.

آنتی ویروس ایست 1

4. بر روی Add کلیک کنید.

 

آنتی ویروس ایست 1

5. نامی را برای قانونی که می خواهید ایجاد کنید در قسمت Name بگذارید ( ترجیحاً نام برنامه ای که می خواهید در فایروال قرار دهید ) ، گزینه Direction را بر روی Both قرار دهید و در قسمت Action گزینه مربوطه Deny را انتخاب کنید و در آخر در قسمت  Protocol یکی از دو گزینه ی Any  یا TCP & UDP را انتخاب کنید.

آنتی ویروس ایست 2

6. بر روی زبانه Local کلیک کرده و بعد از آن بر روی آیکون سه نقطه (Browse)
کلیک کنید.

آنتی ویروس ایست 3

 

7. به محل نصب برنامه ای که می خواهید آن را در فایروال قرار دهید رفته و آن برنامه را انتخاب کرده و بعد بر روی Open کلیک کنید.

8. بر روی OK کلیک کنید ، بر روی OK کلیک کنید و باز هم بر روی OK کلیک کنید تا تغییراتی که ایجاد کرده اید ذخیره شود.
حال دیگر می توانید بدون اینکه ترسی برای از کار افتادن برنامه داشته اید به اینترنت متصل شده و همزمان با برنامه مورد نظر کار کنید.

 

asarayan