اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

احتمالا برای شما نیز پیش اومده که مشغول کار با رایانه محل کار و یا لب تاپ یکی از دوستانتان بوده اید و قصد ویرایش و تغییرات مختصری را بر روی تصویری خاص داشته‌اید و از قضا متوجه شدید که بر روی رایانه فوق فتوشاپ نصب نیست!

دنبال سی دی فتوشاپ می گردید ؟ پیداش نکردید ؟ ناراحت نباشید … تنها کافی است به اینترنت متصل شوید … نه نه نه … عجله نکنید … نمی خوام بگم آخرین نسخه فتوشاپ رو دانلود کنید !

قصد داریم شما را با یکی از ابزارهای جالب اینترنتی آشنا کنیم که محیط فتوشاپ را شبیه سازی کرده و بسیاری از قابلیتهای نرم افزار فتوشاپ را به رایگان و به صورت آنلاین در اختیارتان قرار می دهد!

سایت Pixlr سایتی است که در محیطی شبیه سازی شده به نرم افزار فتوشاپ و ویندوز ویستا قابلیتهای فراوانی را در اختیارتان قرار می دهد تا به صورت کاملا آنلاین اقدام به ویرایش تصاویر دلخواه خود کنید .

قابلیتهایی چون :

تغییر اندازه تصویر – چرخش تصویر در زوایای مختلف و یا به صورت آیینه ای – امکان تغییر نور و کنتراست تصویر – سیاه و سفید کردن عکس و اعمال افکتهای مختلف بر روی تصویر – امکان استفاده از فیلترهای گوناگون بر روی تصویر تنها برخی از قابلیتهای این سایت است . نکته قابل توجه این است که برای استفاده از سایت Pixlr نیازی به اینترنت پرسرعت ندارید و حتی با اینترنتهای ذغالی خودمون هم می تونید از امکانت آن با سرعت بالا بهره مند شوید .