اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

گوگل

گوگل مجموعه توصیه‌های امنیتی را برای حفاظت از کاربران در برابر حملات اینترنتی منتشر کرده است.
به گزارش فارس به نقل از کامپیوترورلد، یکی از مهم‌ترین توصیه ها در زمینه نحوه حفاظت از کلمات عبور است. گوگل از کاربران خواسته تا کلمات عبور خود در سرویس های پست الکترونیک، مسنجر، شبکه های اجتماعی را حداقل سالی دو بار عوض کنند تا بتوانند امنیتشان را حفظ کنند.
در این مجموعه توصیه ها تاکید شده از انجا که هکرها علاقه خاصی به سرقت کلمات عبور ایمیل ها دارند حفاظت از آنها نیز روز به روز دشوارتر شده است. حداقل سوءاستفاده از ایمیل های هک شده ارسال انبوه هرزنامه به افراد موجود در فهرست تماس هر کاربر است. زیرا کاربران به ایمیل هایی که از آدرس های آشنا دریافت کنند توجه بیشتری نشان می دهند.
توصیه دیگر حفظ هوشیاری در مورد ایمیل های مشکوک است که از کاربران می خواهند اطلاعات شخصی خود را در سایت های دیگر وارد کنند. هکرها با سرقت این اطلاعات حساب های بانکی کاربران را خالی می کنند یا خسارات مادی و معنوی دیگری به کاربران وارد می کنند.
گوگل همچنین به کاربران توصیه کرده از استفاده از کلمات عبور ساده که قابل حدس زدن هستند ماند تاریخ تولد، اسم کوچک و با ترکیبی از این کلمات و اعداد ساده خودداری کنند.

پیشنهاد بعدی:  ۱۵ نکته جالب در مورد Office 15 مایکروسافت