اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

مانیتور جدید AOC نیازی به کابل VGA و برق ندارد و از طریق پورت USB، ویدیو و برق مورد نیاز را دریافت می کند. پورت USB و وزن کم این مانیتور آن را به یک نمایشگر قابل حمل تبدیل کرده است و کاربر به راحتی می تواند این مانیتور ۱۵٫۶ اینچی را برای مصارف خاص به همراه نوت بوک خود حمل کند.
AOC e1649fwu با پورت USB 2.0 کار می کند و نیازی به کابل VGA و برق ندارد. این نمایشگر ۱۵٫۶ اینچی که از نوع TFT Active Matrix LCD است وضوح تصویر ۱۳۶۶×۷۶۸ پیکسل، کنتراست داینامیک ۵۰M:1، روشنایی تصویر ۲۵۰ cd/m2 و زمان پاسخگویی ۵ میلی ثانیه دارد.

به دلیل استفاده از پورت USB 2.0 این مانیتور با High-Bandwidth Digital Content Protection یا HDCP سازگار نیست و نمی توان در آن ویدیو های محافظت شده را پخش کرد.

طراحی AOC e1649fwu مدرن و زیبا است و لبه های آن به رنگ مشکی براق می باشد. پایه این مانیتور به نحوی طراحی شده که در هر دو حالت عمودی و افقی قابل تنظیم باشد. این پایه زمانی که از آن استفاده نمی شود نیز در پشت مانیتور جای می گیرد تا مانیتور به راحتی حمل شود. در مقابل پنل نمایشگر نیز یک صفحه شیشه ای مقاوم قرار دارد که مانع آسیب رسیدن به مانیتور می شود.

AOC e1649fwu قرار است تا یک ماه دیگر با قیمت حدود ۱۳۹$ وارد بازار جهانی شود.

منبع: Toms Hardware