اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

این دو دوربین که V1 و J1 نام دارند، دارای سنسور ۱۰٫۱ مگاپیکسل بوده و قابلیت ضبط ویدئوی Full HD یا ۱۰۸۰P دارند. در ادامه مشخصات فنی و تصاویر این دو دوربین را مشاهده خواهید کرد.

V1 و J1 اولین دوربین های Mirrorless نیکون هستند که از سیستم لنز ۱ NIKKOR استفاده کردند. با اینکه سایز این دوربین ها کوچک است ولی دارای قابلیت تعویض لنز هستند.

این دو دوربین مجهز به پردازشگر تصویر EXPEED3 بوده و رنج ISO آن ها بین ۱۰۰ تا ۳۲۰۰ است. سنسور ۱۰ مگاپیکسلی و قابلیت ضبط ویدئو با رزولوشن ۱۰۸۰P از جمله ویژگی هایی هستند که این دوربین ها را در رنج دوربین های قدرتمند نیکون قرار می دهند.

مدل J1 که نمونه ای از آن را در تصویر زیر مشاهده می کنید، دارای لنز ۱۰ تا ۳۰ میلیمتر می باشد. سرعت ضبط J1 با AF معادل ۱۰fps و با Locked AF معادل ۶۰fps می باشد. قیمت این مدل با LCD سه اینچ، در بازار جهانی معادل ۶۵۰$ دلار است.

قیمت مدل V1 که دارای لنز ۱۰ تا ۳۰ میلیمتر است و با ۱٫۴m dot EVF اضافه عرضه می گردد، معادل ۸۹۰$ دلار می باشد.

هر دو دوربین در ماه آینده در امریکا به فروش خواهند رسید. به محض ورود این دوربین ها به بازار جهانی، اطلاعات کامل و مشخصات دقیق آنها در اختیار شما قرار می گیرد. شما می توانید این محصولات را در سایت Nikon نیز مشاهده کنید.