اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

نرم‎افزارهای بسیاری وجود دارند که برای تعمیر و نگهداری ویندوز ساخته شده‎اند. در این نوشتار به برنامه‎ای می‎پردازیم که از جهت استفاده از ساده‌ترین این برنامه‎ها و جزو محبوب‌ترین آن‌ها است.

Advanced SystemCare Free نرم‎افزاری است رایگان، برای بهینه‎سازی عملکرد سیستم عامل ویندوز. به گفته شرکت سازنده، iobit، این برنامه بسیاری از مشکلاتی که به مرور کار با این سیستم عامل به وجود می‎آیند را حل می‌کند و با مواردی مانند پاکسازی رجیستری و تارومار نمودن جاسوس‎افزارها، بهبود امنیت و کارایی را به ارمغان می‎آورد.

تنها کافیست پس از نصب، با کلیک بر روی دکمه Care بهینه‎سازی را آغاز کنید. نرم‎افزار به طور خودکار، مراحل را یکی یکی انجام می‌دهد و مزاحم شما نمی‌شود.

Turbo Boost از امکانات جانبی ASC Free است که به شما امکان می‌دهد با از کار انداختن مواردی مانند بروزرسانی ویندوز و میانبردهای صقحه کلید، موقتاً عمل‌کرد سیستم خود را بالا ببرید. یا SmartRAM که از بخش Utilities قابل دسترسی است سهم برنامه‌های در حال اجرا از رم سیستم را، برای افزایش کارایی، محدود می‌کند. برخی از قابلیت‎های دیگر این نرم‎افزار در نسخه Pro موجود می‌باشند.

همان‌طور که می‎دانید بهینه‎سازها گهگاه مشکلاتی ناخواسته برای سیستم عامل به وجود می‎آورند. گرچه Advanced SystemCare Free در جایگاه یکم نرم‎افزارهای نگهداری سیستم در سایتی همچون Download.com قرار دارد و نگارنده نیز این نرم‎افزار را امتحان نموده و با مشکل خاصی برخورد نداشته(البته ظاهرا!) ولی این دلیلی بر بی‎نقص بودن این برنامه نیست. پریانا مسئولیتی را، در قبال خرابی‎های احتمالی و از دست رفتن اطلاعات رایانه شما، نمی‎پذیرد.

برخی از ویژگی‌های این نرم‎افزار:

  • کاربرد آسان
  • ایمن و رایگان و نداشتن آگهی در نرم‎افزار
  • افزایش کارایی سیستم و اتصال اینترنتی
  • یافتن برخی جاسوس‎افزارها و آگهی‎افزارها و پاکسازی آن‌ها
  • پاکسازی رجیستری ویندوز و همچنین حذف فایل‌های ناخواسته و ناکارآمد
  • مرتب‎سازی دیسک‎سخت(Defragmentation) تا ۱۰ بار سریع‎تر از دیگر نرم‎افزارها

Advanced SystemCare Free ،با حجمی کمتر از ۱۰MB ،برای ویندوز های XP, Vista و ۷ قابل دریافت است.

از لینک‎های زیر می‌توانید استفاده کنید:

http://iobit.com/ascdownload.htmll

http://download.cnet.com/Advanced-SystemCare-Free/3000-2086_4-10407614.html?part=dl-6271865&subj=dl&tag=button