اخبار
مطالب اخیر
مطالب محبوب
عضویت در خبرنامه

با وارد کردن ایمیل در کادر زیر و ثبت آن مشترک خبرنامه وب سایت افغان لرن خواهید شد و از آخرین مطالب سایت بهره مند می شوید

توجه داشته باشيد بعد از وارد کردن ايميل خود و ثبت آن، ميبايست ايميل خود را تاييد نمایید

بدون شک یکی از بهترین نرم افزار های مدل سازی در دنیا که طرفداران بسیاری داشته و خیلی از فیلم های انیمیشنی دنیا نیز در این نرم افزار مدل سازی شده است 3d max می باشد.

امروز در خدمت شما هستیم با فیلم آموزش مدلسازی در 3d max 2014

دانلود فیلم آموزش مدلسازی در 3d max 2014

فیلم آموزشی Skill Builder Interpretive Modeling in 3ds Max 2014 ، آموزش مهارت های سازنده مدل سازی در ۳DS مکس ۲۰۱۴ می باشد که توسط شرکت Digital Tutors تهیه و منتشر گردیده است . این فیلم آموزشی به تفسیر اشکال مختلف و ایجاد هندسه با روش های کار آمد می پردازد . Joshua Kinney ، مدرس فیلم آموزشی Skill Builder Interpretive Modeling in 3ds Max 2014 ، گام به گام ، با قدرت و شیوه ای متفاوت ، ابزارها و تکنیک های مدل سازی در این نرم افزار را آموزش می دهد . فیلم آموزشی به دلیل داشتن پروژه های تمرینی باعث شده تا علاقمندان در حین آموزش بتوانند بصورت عملی نیز تمرین کنند و مباحث را بصورت عملی نیز فرا بگیرند . شما همراه با جاشووا میتوانید ساخت یک مدل خاص را با استفاده از ابزار ها و تکنیک های این نرم افزار یاد بگیرید . در پایان شما روش های ساخت اشکال ، توانایی به کارگیری روش های متفاوت ، شبیه سازی و بسیاری موارد دیگر در زمینه مدل سازی را فرا گرفته اید و می توانید از آنها برای ساخت اشکال مختلف استفاده نمایید .

مشخصات این فیلم آموزشی :

– ژانر : آموزشی

– نرم افزار مورد نیاز : ۳ds Max 2014

– شرکت سازنده : Digital Tutors

– مدرس : Joshua Kinney

– مدت زمان آموزش : ۲ ساعت و ۵۳ دقیقه

– فایل های تمرینی : دارد

– زبان فیلم : انگلیسی

– کیفیت نمایش : ۷۲۰p

– فرمت پخش : mp4

حجم فايل : 1.6 GB
پسورد : www.afghanlearn.com (با حروف کوچک)